Sumida Corporation CDRH127C/ANP-330MC
CDRH127C/ANP-330MC picture photo
Mfg. Part Number
CDRH127C/ANP-330MC
Brief Description
FIXED IND 33UH 2.5A 46 MOHM SMD
Datasheet Download
CDRH127C/ANP-330MC.pdf
Availability of CDRH127C/ANP-330MC
QUANTITY
CDRH127C/ANP-330MC Order Process
Ship out your order
Specifications of CDRH127C/ANP-330MC
Internal Part NumberEIS-CDRH127C/ANP-330MC
Material - CoreFerrite
Inductance33µH
Tolerance±20%
Current Rating2.5A
Current - Saturation-
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)46 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Frequency - Test100kHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseNonstandard
Size / Dimension0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Height - Seated (Max)0.315" (8.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CDRH127C/ANP-330MC
Related LinksCDRH127C/, CDRH127C/ANP-330MC Datasheet, Sumida Corporation Distributor
CDRH127C/ANP-330MC Details Description
Related parts for CDRH127C/ANP-330MC
CONN ADAPT SMA JACK TO SMB JACK datasheet.pdf
CONN RECEPT 12POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
IC RECEIVER UHF 900MHZ 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 110K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
CONV DC/DC 600W 300VIN 50A POS datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 1000V 3A SOD64 datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 1.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf