Murata Electronics North America CDSCB10M7GAB6RO
CDSCB10M7GAB6RO picture photo
Mfg. Part Number
CDSCB10M7GAB6RO
Datasheet Download
CDSCB10M7GAB6RO.pdf
Availability of CDSCB10M7GAB6RO
QUANTITY
CDSCB10M7GAB6RO Order Process
Ship out your order
Specifications of CDSCB10M7GAB6RO
Internal Part NumberEIS-CDSCB10M7GAB6RO
Delivery TimeIn stock, ship CDSCB10M7GAB6RO today.
SeriesCDSCB10M7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDSCB10M7GAB6RO
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDSCB10, CDSCB10M7GAB6RO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDSCB10M7GAB6RO Details Description
Related parts for CDSCB10M7GAB6RO
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CAP MICA 100PF 2% 100V 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWAY 16POS DL .100 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS R/A 2MM WTB datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf