Sensata Technologies/Airpax CEGBX6-34700-50-V
CEGBX6-34700-50-V picture photo
Mfg. Part Number
CEGBX6-34700-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
Datasheet Download
CEGBX6-34700-50-V.pdf
Availability of CEGBX6-34700-50-V
QUANTITY
CEGBX6-34700-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of CEGBX6-34700-50-V
Internal Part NumberEIS-CEGBX6-34700-50-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Number of Poles1
Actuator TypeRocker
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CEGBX6-34700-50-V
Related LinksCEGBX6-3, CEGBX6-34700-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
CEGBX6-34700-50-V Details Description
Related parts for CEGBX6-34700-50-V
KIT DSP START FOR TMS320C62X/67X datasheet.pdf
IC ENERGY METERING 1PHASE 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
RES 11 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 60V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
SINGLE M30 SHORT PW 5M NPN NC datasheet.pdf
FRONT STRIP GUIDE datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC datasheet.pdf