Sensata Technologies/Airpax CELHPK11-1REC4-32455-200
CELHPK11-1REC4-32455-200 picture photo
Mfg. Part Number
CELHPK11-1REC4-32455-200
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
CELHPK11-1REC4-32455-200.pdf
Availability of CELHPK11-1REC4-32455-200
QUANTITY
CELHPK11-1REC4-32455-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELHPK11-1REC4-32455-200
Internal Part NumberEIS-CELHPK11-1REC4-32455-200
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELHPK11-1REC4-32455-200
CELHPK11-1REC4-32455-200 Details Description
Related parts for CELHPK11-1REC4-32455-200
CIR BRKR THRM 5A 250VAC datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 2A WIRE datasheet.pdf
CARDEDGE 56POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
RES 110K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf