Sensata Technologies/Airpax CELHPK11-1REC5-39803-150
CELHPK11-1REC5-39803-150 picture photo
Mfg. Part Number
CELHPK11-1REC5-39803-150
Datasheet Download
CELHPK11-1REC5-39803-150.pdf
Availability of CELHPK11-1REC5-39803-150
QUANTITY
CELHPK11-1REC5-39803-150 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELHPK11-1REC5-39803-150
Internal Part NumberEIS-CELHPK11-1REC5-39803-150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELHPK11-1REC5-39803-150
CELHPK11-1REC5-39803-150 Details Description
Related parts for CELHPK11-1REC5-39803-150
RES SMD 909K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411 datasheet.pdf
CONN CORD GRIP R/A CBL 13.5-17MM datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20VQFN datasheet.pdf
WVSRFR,WAVEJET,HDO UK PWR CRD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V datasheet.pdf
RELAY SSR 530VAC/12A DC datasheet.pdf