SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1010A1202N01
CENB1010A1202N01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1010A1202N01
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1010A1202N01.pdf
Availability of CENB1010A1202N01
QUANTITY
CENB1010A1202N01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1010A1202N01
Internal Part NumberEIS-CENB1010A1202N01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1010
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1010A1202N01
CENB1010A1202N01 Details Description
Related parts for CENB1010A1202N01
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS JAMNUT PIN datasheet.pdf
FIXED IND 8.2NH 1A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RND SPACER 0.135" NYLON 11.05MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 350MW SOD123 datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 58POS datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
TV 42C 36#22D 6#8(QUAD) SKT RE datasheet.pdf
DSUB 9 F WW .585 R FLOA G ZI datasheet.pdf