SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1020A1202N01
CENB1020A1202N01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1020A1202N01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1020A1202N01.pdf
Availability of CENB1020A1202N01
QUANTITY
CENB1020A1202N01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1020A1202N01
Internal Part NumberEIS-CENB1020A1202N01
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1020
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1020A1202N01
CENB1020A1202N01 Details Description
Related parts for CENB1020A1202N01
RES SMD 210 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
GDT 700V 20% 40KA datasheet.pdf
RES SMD 69.8KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
BLADE, STRIP datasheet.pdf
HD 38999 73C 73#23 PIN RECP datasheet.pdf
GT 48C 48#16 SKT PLUG datasheet.pdf
500W 6Ux4HP DC/DC CompactPCI Power Supply datasheet.pdf