SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1020A1203Q01
CENB1020A1203Q01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1020A1203Q01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1020A1203Q01.pdf
Availability of CENB1020A1203Q01
QUANTITY
CENB1020A1203Q01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1020A1203Q01
Internal Part NumberEIS-CENB1020A1203Q01
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1020
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1020A1203Q01
CENB1020A1203Q01 Details Description
Related parts for CENB1020A1203Q01
CONN TB RECEPT 100POS 4ROW R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DVR DOOR ACTUATOR POWERSO-36 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
LSF-SMT 3.50/13/180 1.5 BK datasheet.pdf
CONN HDR 69POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
381 TB SOCKET CLOSE VER datasheet.pdf
RES SMD 0.91 OHM 2W 2010 WIDE datasheet.pdf