SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1020A1502F01
CENB1020A1502F01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1020A1502F01
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V
Datasheet Download
CENB1020A1502F01.pdf
Availability of CENB1020A1502F01
QUANTITY
CENB1020A1502F01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1020A1502F01
Internal Part NumberEIS-CENB1020A1502F01
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesEnergy Efficiency Requirements
RoHS InformationCENB Series RoHS Declaration
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1020
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1020A1502F01
CENB1020A1502F01 Details Description
Related parts for CENB1020A1502F01
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 400V 35A MB datasheet.pdf
FUSE GLASS 10A 125VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
WB THRDPLNGR BTMXIT 1.0M CABLE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 175VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf