SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1030A1202C01
CENB1030A1202C01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1030A1202C01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V
Datasheet Download
CENB1030A1202C01.pdf
Availability of CENB1030A1202C01
QUANTITY
CENB1030A1202C01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1030A1202C01
Internal Part NumberEIS-CENB1030A1202C01
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1030
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1030A1202C01
CENB1030A1202C01 Details Description
Related parts for CENB1030A1202C01
OSC 5.0V PROG TTL TRI ST 50PPM datasheet.pdf
RES .015 OHM 1% 5W AXIAL WW datasheet.pdf
IC REG BCK SEPIC 1.8V 1.5A 8MSOP datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 44POS 2MM T/H datasheet.pdf