SL Power Electronics - Manufacturer of Condor/Ault Brands CENB1030A2445C01
CENB1030A2445C01 picture photo
Mfg. Part Number
CENB1030A2445C01
Brief Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V
Datasheet Download
CENB1030A2445C01.pdf
Availability of CENB1030A2445C01
QUANTITY
CENB1030A2445C01 Order Process
Ship out your order
Specifications of CENB1030A2445C01
Internal Part NumberEIS-CENB1030A2445C01
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
SeriesCENB1030
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CENB1030A2445C01
CENB1030A2445C01 Details Description
Related parts for CENB1030A2445C01
IC ADC 1CH 16B 3V 150KSPS 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.61KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOD323 datasheet.pdf
CONN FFC HEADER 27POS 2.54MM datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23 datasheet.pdf
MOD I.MX53 1GB FLASH 512MB RAM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
5 VDC BRUSHLESS FAN datasheet.pdf