ITT Cannon, LLC CIR030-28-15S-F80-T112
CIR030-28-15S-F80-T112 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030-28-15S-F80-T112
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CIR 35C 35#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
CIR030-28-15S-F80-T112.pdf
Availability of CIR030-28-15S-F80-T112
QUANTITY
CIR030-28-15S-F80-T112 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030-28-15S-F80-T112
Internal Part NumberEIS-CIR030-28-15S-F80-T112
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030-28-15S-F80-T112
Related LinksCIR030-28-1, CIR030-28-15S-F80-T112 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030-28-15S-F80-T112 Details Description
Related parts for CIR030-28-15S-F80-T112
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W datasheet.pdf
POST BIND STRIP 6"L FBR GLSS datasheet.pdf
RES SMD 71.5 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR HOTPOT 10K OHM 200MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3875K 4SMD datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 REC datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR MLA-01122B-C4 datasheet.pdf
MBB IPC/JEDEC 4MIL 10X30" 100/PK datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 50V UMT3F datasheet.pdf
XG4 22AWG 7/30 25C UNSHLD 300V datasheet.pdf