ITT Cannon, LLC CIR030A-24A-25S-F80-T12
CIR030A-24A-25S-F80-T12 picture photo
Mfg. Part Number
CIR030A-24A-25S-F80-T12
Brief Description
CIR 25C 25#16 FR SKT RECP
Datasheet Download
CIR030A-24A-25S-F80-T12.pdf
Availability of CIR030A-24A-25S-F80-T12
QUANTITY
CIR030A-24A-25S-F80-T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR030A-24A-25S-F80-T12
Internal Part NumberEIS-CIR030A-24A-25S-F80-T12
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR030A-24A-25S-F80-T12
Related LinksCIR030A-24A, CIR030A-24A-25S-F80-T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR030A-24A-25S-F80-T12 Details Description
Related parts for CIR030A-24A-25S-F80-T12
RES SMD 2.55K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH TACT SPST-NO 0.005A 12V datasheet.pdf
IDC CABLE - HSR24S/AE24G/HSR24S datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES 5.49 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf