ITT Cannon, LLC CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO picture photo
Mfg. Part Number
CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 35C 35#16 FR SKT PLUG
Datasheet Download
CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO.pdf
Availability of CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
QUANTITY
CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
Internal Part NumberEIS-CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
Related LinksCIR06AF-28-15, CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO Details Description
Related parts for CIR06AF-28-15S-F80-T112-VO
JUMPER-H1502TR/A3048A/X 5" datasheet.pdf
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 3A DPAK datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 1.6A 217 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 2POS SNGL SMD datasheet.pdf
BCH-381V- 5 BK datasheet.pdf
16 MODII HORZ DR CE 100CL/115 datasheet.pdf
CAP FILM 9.1NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 1.3UF 5% 2000VDC AXIAL datasheet.pdf