ITT Cannon, LLC CIR06R-32-22S-F80-T12-226
CIR06R-32-22S-F80-T12-226 picture photo
Mfg. Part Number
CIR06R-32-22S-F80-T12-226
Brief Description
CONN RCPT 54POS INLINE W/SKTS
Datasheet Download
CIR06R-32-22S-F80-T12-226.pdf
Availability of CIR06R-32-22S-F80-T12-226
QUANTITY
CIR06R-32-22S-F80-T12-226 Order Process
Ship out your order
Specifications of CIR06R-32-22S-F80-T12-226
Internal Part NumberEIS-CIR06R-32-22S-F80-T12-226
FamilyCircular Connectors
Series-
Packaging-
Connector Type-
Number of Positions-
Shell Size - Insert-
Shell Size, MIL-
Mounting Type-
Termination-
Fastening Type-
Orientation-
Ingress Protection-
Shell Material, Finish-
Contact Finish-
Features-
Contact Finish Thickness-
Current Rating-
Voltage - Rated-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CIR06R-32-22S-F80-T12-226
Related LinksCIR06R-32-22, CIR06R-32-22S-F80-T12-226 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CIR06R-32-22S-F80-T12-226 Details Description
Related parts for CIR06R-32-22S-F80-T12-226
RES SMD 12K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 0.6A TSOT23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
SWITCH SLOTTED OPTICAL WIDE GAP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
SW KEY TUBULAR HIGH SECURITY #20 datasheet.pdf
IC PWR MANAGEMENT HANDHELD 44QFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 80A D2PAK datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
MULTI-PAIR 10COND 28AWG 1000' datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf