Intematix Corporation CL-830-R152-XT
CL-830-R152-XT picture photo
Mfg. Part Number
CL-830-R152-XT
Brief Description
LENS 80CRI 3000K 152MM ROUND
Datasheet Download
CL-830-R152-XT.pdf
Availability of CL-830-R152-XT
QUANTITY
CL-830-R152-XT Order Process
Ship out your order
Specifications of CL-830-R152-XT
Internal Part NumberEIS-CL-830-R152-XT
Standard Package50
Category Optoelectronics
FamilyOptics - Remote Phosphor
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL-830-R152-XT
Related LinksCL-830-, CL-830-R152-XT Datasheet, Intematix Corporation Distributor
CL-830-R152-XT Details Description
Related parts for CL-830-R152-XT
EVALUATION BOARD FOR LMH6559MA datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS RT ANG GOLD PCB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RELAY SSR SCR 75A 240V PNL MNT datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 3KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23 datasheet.pdf
RES 30.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 3W DO214AC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 600V 22AWG BLK datasheet.pdf