Samsung Electro-Mechanics America, Inc. CL32A226KOJNNWE
CL32A226KOJNNWE picture photo
Mfg. Part Number
CL32A226KOJNNWE
Brief Description
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Datasheet Download
CL32A226KOJNNWE.pdf
Availability of CL32A226KOJNNWE
QUANTITY
CL32A226KOJNNWE Order Process
Ship out your order
Specifications of CL32A226KOJNNWE
Internal Part NumberEIS-CL32A226KOJNNWE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesHigh Cap MLCC Family
RoHS InformationMaterial Declaration MLCC
Featured ProductMulti-Layer Ceramic Capacitors
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance22µF
Tolerance±10%
Voltage - Rated16V
Temperature CoefficientX5R
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationsGeneral Purpose
Ratings-
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.106" (2.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL32A226KOJNNWE
Related LinksCL32A22, CL32A226KOJNNWE Datasheet, Samsung Electro-Mechanics America, Inc. Distributor
CL32A226KOJNNWE Details Description
Related parts for CL32A226KOJNNWE
DIODE GEN PURP 300V 6A DO203AA datasheet.pdf
ENCODER OPTICAL GAP 3CH 2000CPR datasheet.pdf
HORIZ LONG PART 468-HLP-10 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Crimp datasheet.pdf
INDICATOR 24V 8MM PROMINENT GRN datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 17POS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
CONN ADAPTER 35P-35P F-M PNL MNT datasheet.pdf
OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf