Samsung Electro-Mechanics America, Inc. CL32B334KBFNNNE
CL32B334KBFNNNE picture photo
Mfg. Part Number
CL32B334KBFNNNE
Brief Description
CAP CER 0.33UF 50V X7R 1210
Datasheet Download
CL32B334KBFNNNE.pdf
Availability of CL32B334KBFNNNE
QUANTITY
CL32B334KBFNNNE Order Process
Ship out your order
Specifications of CL32B334KBFNNNE
Internal Part NumberEIS-CL32B334KBFNNNE
Standard Package2,000
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance0.33µF
Tolerance±10%
Voltage - Rated50V
Temperature CoefficientX7R
Mounting TypeSurface Mount, MLCC
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.057" (1.45mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CL32B334KBFNNNE
Related LinksCL32B33, CL32B334KBFNNNE Datasheet, Samsung Electro-Mechanics America, Inc. Distributor
CL32B334KBFNNNE Details Description
Related parts for CL32B334KBFNNNE
RES SMD 48.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 6A datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
POT 100K OHM 0.06W CARBON LOG datasheet.pdf
CONN HDR 41POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
RES 150 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE INVERTER 1INPUT X1DFN-6 datasheet.pdf
ADAPTER F WELLROHR datasheet.pdf
CAP FILM 0.062UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
47UF 250V 12,5X25MM 105C 2500H datasheet.pdf