Vishay/Beyschlag CMB02070X2203GB200
CMB02070X2203GB200 picture photo
Mfg. Part Number
CMB02070X2203GB200
Brief Description
RES SMD 220K OHM 2% 1W 0207
Datasheet Download
CMB02070X2203GB200.pdf
Availability of CMB02070X2203GB200
QUANTITY
CMB02070X2203GB200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMB02070X2203GB200
Internal Part NumberEIS-CMB02070X2203GB200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)220k
Tolerance±2%
Power (Watts)1W
Temperature Coefficient-
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMB02070X2203GB200
Related LinksCMB02070X, CMB02070X2203GB200 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
CMB02070X2203GB200 Details Description
Related parts for CMB02070X2203GB200
CONN EDGECARD 122POS .100 WW datasheet.pdf
OSC VCXO 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 2400PF 100V 1% BP 1812 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf
CONN IDC 24POS 2.54MM 26AWG GOLD datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC GATE DRIVER OPTOCOUPLE 8DIP datasheet.pdf
HEATSHRINK THERMTRANS datasheet.pdf
350 TB PLU PLU SOLID datasheet.pdf
RES 4.87 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf