Central Semiconductor Corp CMSH3-100M BK
CMSH3-100M BK picture photo
Mfg. Part Number
CMSH3-100M BK
Brief Description
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
Datasheet Download
CMSH3-100M BK.pdf
Availability of CMSH3-100M BK
QUANTITY
CMSH3-100M BK Order Process
Ship out your order
Specifications of CMSH3-100M BK
Internal Part NumberEIS-CMSH3-100M BK
Lead Free Status / RoHS StatusRequest inventory verification / Request inventory verification
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMSH3-100M BK
Related LinksCMSH3-, CMSH3-100M BK Datasheet, Central Semiconductor Corp Distributor
CMSH3-100M BK Details Description
Related parts for CMSH3-100M BK
IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
IC OPT-ISOLATED MULTIFUNC 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
BACKPLANE CS1 EXP I/O 8 SLOTS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 12.7 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
SW MINI SPDT SHRT HNG LEVER 250V datasheet.pdf