Laird Technologies - Signal Integrity Products CMX1211Y801B-10
CMX1211Y801B-10 picture photo
Mfg. Part Number
CMX1211Y801B-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
CHOKE ARRAY COM MODE SMD
Datasheet Download
CMX1211Y801B-10.pdf
Availability of CMX1211Y801B-10
QUANTITY
CMX1211Y801B-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CMX1211Y801B-10
Internal Part NumberEIS-CMX1211Y801B-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package420
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CMX1211Y801B-10
CMX1211Y801B-10 Details Description
Related parts for CMX1211Y801B-10
FIXED IND 10UH 2.52A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 8.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 91PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PANEL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW datasheet.pdf
E3 RECEPTACLE CONN. ASSY. datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
DGTL OSCOPE 12BIT 200MHZ 2CH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
SPRG TERM BLK LP 508MM 45D 9P GR datasheet.pdf