Bel Fuse Inc. CN0966A10A02S7Y140
CN0966A10A02S7Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A10A02S7Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A10A02S7Y140.pdf
Availability of CN0966A10A02S7Y140
QUANTITY
CN0966A10A02S7Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A10A02S7Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A10A02S7Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A10A02S7Y140
Related LinksCN0966A10, CN0966A10A02S7Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A10A02S7Y140 Details Description
Related parts for CN0966A10A02S7Y140
CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SIDACTOR BI 90V 400A 2QFN datasheet.pdf
RES SMD 1.96KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 550MW SOD323F datasheet.pdf
2X7P MT TAND BU ST datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V CH 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM datasheet.pdf
OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD datasheet.pdf