Bel Fuse Inc. CN0966A10A02S9Y140
CN0966A10A02S9Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A10A02S9Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A10A02S9Y140.pdf
Availability of CN0966A10A02S9Y140
QUANTITY
CN0966A10A02S9Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A10A02S9Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A10A02S9Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A10A02S9Y140
Related LinksCN0966A10, CN0966A10A02S9Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A10A02S9Y140 Details Description
Related parts for CN0966A10A02S9Y140
IC MCU 8BIT 14KB OTP 44MQFP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 45MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
SW LIMIT SPDT 10A ROLLR LEVER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
ANT MOB COIL UHF 5/8" 440MHZ datasheet.pdf
SCC ABS 0 PSIA TO 100 PSIA datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 56V 500MW SOD123 datasheet.pdf