Bel Fuse Inc. CN0966A10A20S8-200
CN0966A10A20S8-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A10A20S8-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A10A20S8-200.pdf
Availability of CN0966A10A20S8-200
QUANTITY
CN0966A10A20S8-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A10A20S8-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A10A20S8-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A10A20S8-200
Related LinksCN0966A10, CN0966A10A20S8-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A10A20S8-200 Details Description
Related parts for CN0966A10A20S8-200
JUMPER-H1502TR/A3049S/H1500TR 2" datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULTIPLYING 16-SOIC datasheet.pdf
DIODE TUNING 15V 50MA SC-79 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 16V 9.6A DPAK datasheet.pdf
20P FH PLUG VAL-U-LOK FH GW datasheet.pdf
TACK FLUX 6 PACK, 2CC TUBES datasheet.pdf
RND SPACER 0.135" NYLON 11.05MM datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 30.9 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SIDE SENSING WIRELESS datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf