Bel Fuse Inc. CN0966A14A07S6-200
CN0966A14A07S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A07S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 7C 7#16 S TH PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A14A07S6-200.pdf
Availability of CN0966A14A07S6-200
QUANTITY
CN0966A14A07S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A07S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A07S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A07S6-200
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A07S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A07S6-200 Details Description
Related parts for CN0966A14A07S6-200
CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS PIN STRGHT datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
SWITCH 1NC 1NO SPDT SNAP 120V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 3A 30V DO-220AA datasheet.pdf