Bel Fuse Inc. CN0966A14A15S7-000
CN0966A14A15S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A15S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A14A15S7-000.pdf
Availability of CN0966A14A15S7-000
QUANTITY
CN0966A14A15S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A15S7-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A15S7-000
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A15S7-000
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A15S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A15S7-000 Details Description
Related parts for CN0966A14A15S7-000
TRIMMER 2K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 5A TO-220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-12VOUT 1W datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 87.5W 1.5A M115 datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf