Bel Fuse Inc. CN0966A14A15S8Y140
CN0966A14A15S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A14A15S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A14A15S8Y140.pdf
Availability of CN0966A14A15S8Y140
QUANTITY
CN0966A14A15S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A14A15S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A14A15S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A14A15S8Y140
Related LinksCN0966A14, CN0966A14A15S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A14A15S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966A14A15S8Y140
IC LATCH TRANSPARENT 10BIT 24DIP datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP datasheet.pdf
IC SSR HI SIDE 2CH PENTAWATT HRZ datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONN HDR BKWAY SMD GOLD 88POS datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 620PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf