Bel Fuse Inc. CN0966A16A24S6-000
CN0966A16A24S6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A16A24S6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 S PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A16A24S6-000.pdf
Availability of CN0966A16A24S6-000
QUANTITY
CN0966A16A24S6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A16A24S6-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A16A24S6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A16A24S6-000
Related LinksCN0966A16, CN0966A16A24S6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A16A24S6-000 Details Description
Related parts for CN0966A16A24S6-000
DIODE ZENER 16V 1W DO41 datasheet.pdf
IC TXRX SOFTWARE SELECTBL 28SSOP datasheet.pdf
TOUCHSCREEN 6.5" USB datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
MICRO TIM ST1,6X0,6 datasheet.pdf
RES SMD 44.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .102M 12POS datasheet.pdf
RES 95.3K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 20 OLIVE datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf