Bel Fuse Inc. CN0966A18A08PN-000
CN0966A18A08PN-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A18A08PN-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 P TH PLUG AN LC
Datasheet Download
CN0966A18A08PN-000.pdf
Availability of CN0966A18A08PN-000
QUANTITY
CN0966A18A08PN-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A18A08PN-000
Internal Part NumberEIS-CN0966A18A08PN-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A18A08PN-000
Related LinksCN0966A18, CN0966A18A08PN-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A18A08PN-000 Details Description
Related parts for CN0966A18A08PN-000
REGULATOR 12.0V 1A HORZ HZ-HT datasheet.pdf
CONN PLUG INLINE 6POS STR SOLDER datasheet.pdf
MODULE ZIGBEE W/U.FL datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX9390 datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS PIN datasheet.pdf
RES 560K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 4UF 10% 800V RADIAL datasheet.pdf