Bel Fuse Inc. CN0966A20A25P7Y140
CN0966A20A25P7Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A20A25P7Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 P PLUG AN
Datasheet Download
CN0966A20A25P7Y140.pdf
Availability of CN0966A20A25P7Y140
QUANTITY
CN0966A20A25P7Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A20A25P7Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A20A25P7Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A20A25P7Y140
Related LinksCN0966A20, CN0966A20A25P7Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A20A25P7Y140 Details Description
Related parts for CN0966A20A25P7Y140
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 560PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92-3 datasheet.pdf
HEADER 68POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 249 I/O 329BGA datasheet.pdf
SURFACE BELT 1X18" A VFN datasheet.pdf
PAC-CJ1W-RV12-V0 CBL ASSY datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 4.1A 4UWLB datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.4A 60 MOHM SMD datasheet.pdf