Bel Fuse Inc. CN0966A22A39SNY040
CN0966A22A39SNY040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A39SNY040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 39C 27#20 12#16 S PLUG A
Datasheet Download
CN0966A22A39SNY040.pdf
Availability of CN0966A22A39SNY040
QUANTITY
CN0966A22A39SNY040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A39SNY040
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A39SNY040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A39SNY040
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A39SNY040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A39SNY040 Details Description
Related parts for CN0966A22A39SNY040
OUTLET PANEL MT 12-14AWG 20A datasheet.pdf
CAP CER 27PF 150V 0606 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN UNINS RING 4AWG #1/4 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf