Bel Fuse Inc. CN0966A22A55S8Y140
CN0966A22A55S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A22A55S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A22A55S8Y140.pdf
Availability of CN0966A22A55S8Y140
QUANTITY
CN0966A22A55S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A22A55S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A22A55S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A22A55S8Y140
Related LinksCN0966A22, CN0966A22A55S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A22A55S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966A22A55S8Y140
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V SL AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC BUFF DVR TRI-ST DL INV 8XSON datasheet.pdf
RES SMD 475K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 72 I/O 84PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 11.5 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf