Bel Fuse Inc. CN0966A24A43P7Y140
CN0966A24A43P7Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A24A43P7Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 P PLUG A
Datasheet Download
CN0966A24A43P7Y140.pdf
Availability of CN0966A24A43P7Y140
QUANTITY
CN0966A24A43P7Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A24A43P7Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966A24A43P7Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A24A43P7Y140
Related LinksCN0966A24, CN0966A24A43P7Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A24A43P7Y140 Details Description
Related parts for CN0966A24A43P7Y140
CAP FILM 12UF 10% 210VAC QC TERM datasheet.pdf
CONN TERMINAL BLOCK 6POS 5.08MM datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP FOR MINI SH REEL datasheet.pdf
CAP CER 68PF 2KV NP0 1812 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 3V SOT23-3 datasheet.pdf
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 1.7A 66 MOHM SMD datasheet.pdf