Bel Fuse Inc. CN0966B10S20S10-140
CN0966B10S20S10-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B10S20S10-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
CN0966B10S20S10-140.pdf
Availability of CN0966B10S20S10-140
QUANTITY
CN0966B10S20S10-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B10S20S10-140
Internal Part NumberEIS-CN0966B10S20S10-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B10S20S10-140
Related LinksCN0966B10, CN0966B10S20S10-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B10S20S10-140 Details Description
Related parts for CN0966B10S20S10-140
CONN PLUG 4POS MTA156 ORANGE TIN datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 71.4VC SMB datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 6"L X 4"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 30pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
EQUIPOTENTIAL BUSBAR datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
FUSEBANK 20A 660V AC 8 WAY datasheet.pdf