Bel Fuse Inc. CN0966B12G12S7-200
CN0966B12G12S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B12G12S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 S TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B12G12S7-200.pdf
Availability of CN0966B12G12S7-200
QUANTITY
CN0966B12G12S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B12G12S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0966B12G12S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B12G12S7-200
Related LinksCN0966B12, CN0966B12G12S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B12G12S7-200 Details Description
Related parts for CN0966B12G12S7-200
FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH datasheet.pdf
IC R/D CONV 12BIT 20-PLCC datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMD3 datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER N-CH 10-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 115KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 24SOIC datasheet.pdf
IC XMITTER ESD RS422 LP 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RT ANG W/SCKTS datasheet.pdf
RES 17.8 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 30PPM datasheet.pdf