Bel Fuse Inc. CN0966B14G07S7-200
CN0966B14G07S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B14G07S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 7C 7#16 S TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B14G07S7-200.pdf
Availability of CN0966B14G07S7-200
QUANTITY
CN0966B14G07S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B14G07S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0966B14G07S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B14G07S7-200
Related LinksCN0966B14, CN0966B14G07S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B14G07S7-200 Details Description
Related parts for CN0966B14G07S7-200
OPTO SENSOR SLOT TYPE 3MM SMT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.5VA 28V datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 25V 10% 1411 datasheet.pdf
LED RED 615NM XLAMP WTR CLR SMD datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 50MA 240VAC ROTARY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 18K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TAPE ADHESIVE TRANSFER 20X284MM datasheet.pdf
RES 619K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 85A DO5 datasheet.pdf
MED FILTER 10A 115/250VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf