Bel Fuse Inc. CN0966B18G08P7-140
CN0966B18G08P7-140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B18G08P7-140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 8C 8#12 P TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B18G08P7-140.pdf
Availability of CN0966B18G08P7-140
QUANTITY
CN0966B18G08P7-140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B18G08P7-140
Internal Part NumberEIS-CN0966B18G08P7-140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B18G08P7-140
Related LinksCN0966B18, CN0966B18G08P7-140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B18G08P7-140 Details Description
Related parts for CN0966B18G08P7-140
ID CAB.RS-A CABLE 232/485 PWRSUP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR PROX NO 12-24VDC 5MM datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323 datasheet.pdf
MULTI-PAIR 2COND 22AWG WHT SHLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 3MM CABLE datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
MAG-MATE 22-20 187 F TAB TPBR. datasheet.pdf