Bel Fuse Inc. CN0966B18S08S7-040
CN0966B18S08S7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B18S08S7-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 S TH PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B18S08S7-040.pdf
Availability of CN0966B18S08S7-040
QUANTITY
CN0966B18S08S7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B18S08S7-040
Internal Part NumberEIS-CN0966B18S08S7-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B18S08S7-040
Related LinksCN0966B18, CN0966B18S08S7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B18S08S7-040 Details Description
Related parts for CN0966B18S08S7-040
JUMPER-H9992TR/A3047R/H9992TR 4" datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 6POS 5.08MM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
IC LIGHT TO DGTL CONV 4-SMD datasheet.pdf
CONN HDR 36POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 2X2.5 datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 25W 2A M123 datasheet.pdf