Bel Fuse Inc. CN0966B22G32S8Y140
CN0966B22G32S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22G32S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 S TH PLUG
Datasheet Download
CN0966B22G32S8Y140.pdf
Availability of CN0966B22G32S8Y140
QUANTITY
CN0966B22G32S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22G32S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B22G32S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22G32S8Y140
Related LinksCN0966B22, CN0966B22G32S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22G32S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966B22G32S8Y140
RES SMD 3.9 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.2MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
OSC XO 14.3182MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HEADER BREAKAWAY 3POS .100 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 20"L X 21.38"W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
GK NICU PTAFG PU V0 DSH datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf