Bel Fuse Inc. CN0966B22S12PN-000
CN0966B22S12PN-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B22S12PN-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B22S12PN-000.pdf
Availability of CN0966B22S12PN-000
QUANTITY
CN0966B22S12PN-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B22S12PN-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B22S12PN-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B22S12PN-000
Related LinksCN0966B22, CN0966B22S12PN-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B22S12PN-000 Details Description
Related parts for CN0966B22S12PN-000
IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20DIP datasheet.pdf
HEX KEY L SHAPE 3MM 4.9" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP SOT363 datasheet.pdf
IC DIFFERENTIAL BUS TXRX 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
MOUNT MAGN 3/4" 58A BNCM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf