Bel Fuse Inc. CN0966B24G57P9Y040
CN0966B24G57P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G57P9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 P TH PLUG LC
Datasheet Download
CN0966B24G57P9Y040.pdf
Availability of CN0966B24G57P9Y040
QUANTITY
CN0966B24G57P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G57P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G57P9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G57P9Y040
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G57P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G57P9Y040 Details Description
Related parts for CN0966B24G57P9Y040
IC OPAMP VFB 300MHZ 14SOIC datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP MOD PLUG RATCHET datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN +/-15V datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 250V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 432 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 280 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
POWER SUPPLY 150 VAC 3A 220VAC datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf
CONN FPC VERT 4POS 1MM SMD datasheet.pdf