Bel Fuse Inc. CN0966B24G57S8Y140
CN0966B24G57S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G57S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 57C 2#12 55#20 S TH PLUG
Datasheet Download
CN0966B24G57S8Y140.pdf
Availability of CN0966B24G57S8Y140
QUANTITY
CN0966B24G57S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G57S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G57S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G57S8Y140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G57S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G57S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966B24G57S8Y140
IC SRAM 2MBIT 6NS 100TQFP datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 0.383 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
BCF 3.81/16/180 SN OR BX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
820UF 400V 35X50MM 85C 2000H datasheet.pdf