Bel Fuse Inc. CN0966B24G57SNY140
CN0966B24G57SNY140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G57SNY140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 57C 2#12 55#20 S TH PLUG
Datasheet Download
CN0966B24G57SNY140.pdf
Availability of CN0966B24G57SNY140
QUANTITY
CN0966B24G57SNY140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G57SNY140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G57SNY140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G57SNY140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G57SNY140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G57SNY140 Details Description
Related parts for CN0966B24G57SNY140
IC COMPARATOR DUAL 8-UMAX datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 60KHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 540KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 4.5-9VIN 05VOUT datasheet.pdf
IC LNA GPS/GNSS 4WLP datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A 8WLP datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10% 20V 2915 datasheet.pdf
1.25MM JMPR 152 LGT TYPE D 25POS datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 24V 151.2W 6.3A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf