Bel Fuse Inc. CN0966B24G61S8Y140
CN0966B24G61S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24G61S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S TH PLUG WC
Datasheet Download
CN0966B24G61S8Y140.pdf
Availability of CN0966B24G61S8Y140
QUANTITY
CN0966B24G61S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24G61S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24G61S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24G61S8Y140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24G61S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24G61S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966B24G61S8Y140
IC EEPROM 64KBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 1.4V SOT23A-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 S STEEL 15MM datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/3W 1210 datasheet.pdf