Bel Fuse Inc. CN0966B24S43S8Y140
CN0966B24S43S8Y140 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B24S43S8Y140
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 S PLUG S
Datasheet Download
CN0966B24S43S8Y140.pdf
Availability of CN0966B24S43S8Y140
QUANTITY
CN0966B24S43S8Y140 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B24S43S8Y140
Internal Part NumberEIS-CN0966B24S43S8Y140
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B24S43S8Y140
Related LinksCN0966B24, CN0966B24S43S8Y140 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B24S43S8Y140 Details Description
Related parts for CN0966B24S43S8Y140
CONN MU ATTENUATOR IN-LINE 2DB datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
RES SMD 11.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
FUSE HOLDER BLADE 80A IN LINE datasheet.pdf
FUSE GLASS 500MA 32VAC/DC 5PK BX datasheet.pdf
CABLE RIBBON 16WAY IDC PRGRM datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf