Bel Fuse Inc. CN0967C10G05P6-000
CN0967C10G05P6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C10G05P6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C10G05P6-000.pdf
Availability of CN0967C10G05P6-000
QUANTITY
CN0967C10G05P6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C10G05P6-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C10G05P6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C10G05P6-000
Related LinksCN0967C10, CN0967C10G05P6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C10G05P6-000 Details Description
Related parts for CN0967C10G05P6-000
CONN HEADER VERT 34POS .100 30AU datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V datasheet.pdf
RES 51 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 36-75VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 121XBGA datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SMINI5 datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V S2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf