Bel Fuse Inc. CN0967C10G05P6-200
CN0967C10G05P6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C10G05P6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 P TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C10G05P6-200.pdf
Availability of CN0967C10G05P6-200
QUANTITY
CN0967C10G05P6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C10G05P6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C10G05P6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C10G05P6-200
Related LinksCN0967C10, CN0967C10G05P6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C10G05P6-200 Details Description
Related parts for CN0967C10G05P6-200
EXTENDER CARD MULTIBUS FOR 46-8 datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 25MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.27K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR MC9S08LL16 MCU datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC OS 400W datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
Crystal 30.7200MHz 15ppm 10pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf