Bel Fuse Inc. CN0967C10S20P6-040
CN0967C10S20P6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C10S20P6-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 P TH RECP SS LC
Datasheet Download
CN0967C10S20P6-040.pdf
Availability of CN0967C10S20P6-040
QUANTITY
CN0967C10S20P6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C10S20P6-040
Internal Part NumberEIS-CN0967C10S20P6-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C10S20P6-040
Related LinksCN0967C10, CN0967C10S20P6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C10S20P6-040 Details Description
Related parts for CN0967C10S20P6-040
IC REG LDO 9V 1A DDPAK datasheet.pdf
IC HEX INVERTER 14SSOP datasheet.pdf
BERGSTIK II DR STRAIGHT RET datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN BOOT FOR BNC, N, TNC, UHF datasheet.pdf
SSR IP00 280VAC/20A 21-27VDC datasheet.pdf
RF ANT SAVVI ISM CHIP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf