Bel Fuse Inc. CN0967C14A12P7-000
CN0967C14A12P7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14A12P7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 P RECP AN
Datasheet Download
CN0967C14A12P7-000.pdf
Availability of CN0967C14A12P7-000
QUANTITY
CN0967C14A12P7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14A12P7-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C14A12P7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14A12P7-000
Related LinksCN0967C14, CN0967C14A12P7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14A12P7-000 Details Description
Related parts for CN0967C14A12P7-000
RES 309K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411 datasheet.pdf
IC ECONOSILL 3.3V SS 8-USOP datasheet.pdf
HEATSHRINK 3.18MM ID 50MM L datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
IC REG LDO 1.4V 0.3A 5TSOP datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LM5017 datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
TVS DIODE 7.5VWM 13.4VC SMCJ datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT PIN datasheet.pdf