Bel Fuse Inc. CN0967C14G15S7-200
CN0967C14G15S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14G15S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C14G15S7-200.pdf
Availability of CN0967C14G15S7-200
QUANTITY
CN0967C14G15S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14G15S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C14G15S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14G15S7-200
Related LinksCN0967C14, CN0967C14G15S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14G15S7-200 Details Description
Related parts for CN0967C14G15S7-200
PTC 1.85A 60V RESETTABLE KINK datasheet.pdf
CONN SCREW LOCK METRIC CHAMP datasheet.pdf
LED RED DIFF 2MM ROUND T/H datasheet.pdf
RELAY SSR DC 380V 5A AC OUT SIP datasheet.pdf
IGBT MOD DUAL 1700V 300A KA SER datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Analog, PWM Dimming Lighting 16-TSSOP-EP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
SURFACE ROLL 4"X30' A CRS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 7POS datasheet.pdf